Spilleoppdrag
Vi kan underholde ved spesielle anledninger og tar spilleoppdrag for private og offentlige virksomheter, politiske partier, organisasjoner og privatpersoner.
Dette er noen av våre oppdragsgivere:
- Asylet, 17. mai-konsert (fra 2014 til dags dato)
- Bryn Senter, underholdning utenfor senteret
- Byporten, markedsdager
- Christiania GlasMagasin, nissespilling og markedsdager
- De gyngende seismologer (tekstforfattere Hallo i uken, Nytt på nytt m.m.): Årsmøte på Royal Christiania Hotel, overraskelsesstunt på John Dee, bokfestival på taket av Operaen, opptreden på hovedscenen i Operaen, bursdagfest for Knut Nærum
- Eftasåsen Borettslag
- Flytoget ifm. fotball-VM 2026
- Internasjonalt Forum, 1. mai-appell
- Justisen, 1. og 17. mai-konsert (199?-2013)
- LO, spilling til dans m/vokalist LO-banketten
- Norsk Medisinaldepot, underholdning ifm. jubileum og juletrefester
- NRK, premiere og førpremiere på Jul i Svingen
- Oppsal Arbeiderlag, 1. mai-appell
- Oslo Arbeiderparti, 1. mai-tog
- Oppsal Gatefest
- Oppsal Treffsenter
- Oslo Høyre, 1. mai-tog
- Oppsal Treffsenter
- Solhøgda Borettslag
- Tankesmien Agenda, 1. mai på Dattera til Hagen
Vi spiller underholdende og dansbare marsjer, men kan også gjøre større konsertoppdrag som krever noe mer tid og planlegging. Vi har holdt mange konserter på flere av Oslos konsertscener, bl.a. Rockefeller, Cosmopolite og Røverstaden.
Kontakt oss
Kontakt oss per e-post for mer informasjon, pris og om vi kan ta spilleoppdraget: leder@oppsaljanitsjar.no
Lei oss for juletrefest-oppdrag


